W dwóch strzelaninach zginęło 17 osób!
Jak poinformowała w sobotę policja z RPA, siedemnaście osób zginęło w dwóch strzelaninach, do których doszło w niewielkiej odległości od siebie w prowincjonalnym mieście Lusikisiki.
Aż piętnaście ofiar śmiertelnych to kobiety. Jedna osoba, której stan zdrowia jest oceniany jako krytyczny, przebywa w szpitalu.
Rzeczniczka policji Athlenda Mathe podała w oświadczeniu, że do strzelanin doszło w piątek wieczorem i trwają poszukiwania sprawcy.
Z nagrań opublikowanych przez policję wynika, że strzelano w dwóch domach tej samej dzielnicy.
Źródło: Republika, PAP
Komentarze
Najnowsze
Iran zaatakował cele powiązane z USA w odpowiedzi na amerykańskie ataki
Groził prezydentowi RP w internecie. Policja zatrzymała obywatela Ukrainy
Policjant szantażował kobiety nagimi zdjęciami? Szokująca sytuacja w komendzie w Mielcu