USA: Zamieszki w więzieniu. Siedem osób nie żyje
W amerykańskim więzieniu o zaostrzonym rygorze w Bishopville w Karolinie Południowej doszło do zamieszek. W ich trakcie zginęło 7 osadzonych, 17 zostało rannych.
W trakcie zamieszek zginęło 7 osadzonych, 17 zostało rannych. Wśród nich nie ma funkcjonariuszy służby więziennej.
Sprzeczka pomiędzy więźniami wybuchła wczoraj wieczorem, następnie przerodziła się w bijatykę. Sytuacja zupełnie wymknęła się spod kontroli. Udało się ją opanować dopiero dzisiaj po tym, jak ściągnięto posiłki. Więźniowie zostali rozdzieleni.
Rozpoczęto śledztwo w tej sprawie. Zostały zabezpieczone nagrania z monitoringu. Na ten moment nie wiadomo, jaka była przyczyna rozruchów.
I’ve arrived in Bishopville, South Carolina at Lee Correctional Institution where 7 inmates died and 17 were injured after a fight broke out last night. I’ll have a LIVE report at noon on @SpecNewsCLT. pic.twitter.com/gs9XdJr1kf
— Reuben Jones (@ReubenJones1) 16 kwietnia 2018
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Nie będzie licytacji rzeczy ofiar II wojny w niemieckim domu aukcyjnym. Po raz kolejny presja miała sens
PiS o kandydaturze Czarzastego na stanowisko Marszałka Sejmu. "Nie pozwólmy, aby drugą osobą w państwie był zadeklarowany komunista"
Najnowsze
Nie będzie licytacji rzeczy ofiar II wojny w niemieckim domu aukcyjnym. Po raz kolejny presja miała sens
Konflikt PiS–Konfederacja. Czy wzmacnia prezydenta Nawrockiego w starciu z Tuskiem?
PiS o kandydaturze Czarzastego na stanowisko Marszałka Sejmu. "Nie pozwólmy, aby drugą osobą w państwie był zadeklarowany komunista"
Prezydent blokuje 46 sędziów: Podważają porządek państwa, awansu nie będzie