Tsunami w Indonezji. 30 zabitych, liczba wciąż rośnie
Tsunami, do którego doszło w dystrykcie Donggala na indonezyjskiej wyspie Sulawesi, zbiera krwawe żniwo. Z najnowszych informacji wynika, że w wyniku katastrofy życie straciło 30 osób.
W nagraniu wideo można zobaczyć jak doktor Komang Adi Sujendra informuje, że do jego szpitala zostało przewiezionych 30 zabitych. Dodaje, że kolejnych 12 osób wymagało operacji.
O licznych zabitych informuje również agencja AFP, powołując się na swojego obecnego na miejscu fotografa.
Od wczoraj władze nie udzieliły nowych informacji na temat liczby ofiar. Ostatnie z nich mówiły o kilku zabitych w wyniku zawalenia się budynków.
Earthquake just off Sulawesi island, Indonesia. Triggering a powerful tsunami. Video captured by a local. #tsunami #indonesia #sulawesi #bbc #cnn #breakingnews pic.twitter.com/vSGuV8sd63
— Ricky Tandy (@Chikadachina) 28 września 2018
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Oburzenie po niemieckiej aukcji. Dokumenty polskich ofiar niemieckich zbrodniarzy wystawione na sprzedaż
Polska pod rządami Tuska coraz bardziej przypomina PRL
Echa skandalicznej wypowiedzi ambasadora Niemiec. Posypały się odpowiedzi
Bułgaria uderza w rosyjski kapitał. Rafineria Łukoilu pod kontrolą państwa