Trump: Firmy Big Tech powinny zostać poddane kontroli organów ścigania

Donald J. Trump powiedział, że media społecznościowe i firmy Big Tech, Facebook, Twitter, Amazon i Google powinny zostać poddane kontroli organów ścigania antymonopolowego, biorąc pod uwagę ich monopolistyczne działania w stosunku do amerykańskiego dyskursu politycznego.
Mieszkaniec Palm Beach na Florydzie dodał, że nagranie wideo opublikowane przez dziennikarza śledczego Jamesa O'Keefe dowodzi, że CNN dopuściło się „naruszeń kampanii”.
- To jest naruszenie kampanii. To, co robią, jest masowym naruszeniem kampanii. Kiedy spojrzeć na to, co zrobili - powiedział.
Trump dodał, że tytani Big Tech, tacy jak dyrektor generalny Facebooka Mark Zuckerberg, niesłusznie wrzucili setki milionów dolarów do podmiotów, które mają wpływ na środki bezpieczeństwa wyborów, takie jak często nienadzorowane skrzynki do głosowania.
Były prezydent dodał, że nadal intensywnie rozważa uruchomienie własnej platformy mediów społecznościowych, która nie byłaby zobowiązana wobec Amazona ani Google.
Polecamy Klarenbach. Tu się Mówi
Wiadomości
W punkt: goście ostro o Bachmannie i ataku Tuska na NBP: „Niech się pan Szwab odstosunkuje od polskiego złota”
Czarnek: przez ideologiczną głupotę kierownictwa MEN dzieci nie będą miały żadnych zajęć z edukacji seksualnej
Holecka: dlaczego Żurek rezygnuje z losowania sędziów? Andruszkiewicz: może trzeba zadzwonić do pana Nowaka lub Grodzkiego?
Cenckiewicz: Polska nie powinna przykładać ręki do operacji wydania człowieka, który zaszkodził Rosji
Najnowsze

Papież Leon XIV uda się do Turcji i Libanu

Holecka: dlaczego Żurek rezygnuje z losowania sędziów? Andruszkiewicz: może trzeba zadzwonić do pana Nowaka lub Grodzkiego?

NHL: Florida Panthers ruszają po historyczny trzeci z rzędu Puchar Stanleya

SPRAWDŹ TO!
Na UW ruszył kierunek "płeć i seksualność". W internecie gorąco

W punkt: goście ostro o Bachmannie i ataku Tuska na NBP: „Niech się pan Szwab odstosunkuje od polskiego złota”

Auto uderzyło w nastolatków - jeden zginął, trzech jest w szpitalu. Sprawca zbiegł
