Terrorysta z Paryża przedostał się do Syrii?
Reuters informuje, że Abdeslam Salah – terrorysta z Paryża, który jako jedyny przeżył zamachy, przedostał się do Syrii. Zupełnie inną wersję wydarzeń prezentuje belgijska telewizja RTL, według której mężczyzna został zatrzymany przez policję. Salah jest jednym z trzech braci podejrzewanych o udział w piątkowych atakach.
Francuska policja w niedzielę wydała za terrorystą list gończy. CZYTAJ WIĘCEJ...
Abdeslam Salah ma 26 lat i jest jednym z trzech braci, który przeprowadzili zamachy w Paryżu. Jeden z nich przebywa w areszcie w Belgii, jeden zginął podczas zamachu.
Według agencji Reutera, 26-latek został zatrzymany do kontroli drogowej i wypuszczony. Poruszał się samochodem, który widziano w pobliżu sali koncertowej, w której terroryści rozstrzelali ponad 100 osób. Teraz prawdopodobnie przebywa na terytorium Syrii.
CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Operacja antyterrorystyczna w Brukseli
Francja zapowiada odwet. "Będziemy bezlitośni wobec barbarzyńców z Państwa Islamskiego"
Polecamy Debata Nawrocki-Duda
Wiadomości
Kaczyński ostro o manipulacjach Tuska ws. Mercosur: próbuje pudrować sprawę, za którą ponosi pełną odpowiedzialność
"Walka o bezpieczeństwo żywnościowe Polski". Błaszczak o proteście rolników przeciwko umowie z Mercosur
"Mercosur to finansowanie putinowskiej Rosji". Zbigniew Bogucki wskazuje na bezczelną manipulację Berlina
Najnowsze
Kaczyński ostro o manipulacjach Tuska ws. Mercosur: próbuje pudrować sprawę, za którą ponosi pełną odpowiedzialność
PILNE: Państwa UE zgodziły się na umowę z Mercosur. Polska była przeciwko
Prezydent spotkał się z rolnikami. "Zapewnił o wsparciu!"
"Walka o bezpieczeństwo żywnościowe Polski". Błaszczak o proteście rolników przeciwko umowie z Mercosur