Szef Konferencji Episkopatu Hiszpanii: Środki masowego przekazu podżegają do wolnego seksu
Przewodniczący Konferencji Episkopatu Hiszpanii, arcybiskup Barcelony kardynał Juan Jose Omella skrytykował środki masowego przekazu za „podżeganie do wolnego seksu” i przekazywanie „wartości sprzecznych z szacunkiem dla drugiego człowieka czy humanizowaną seksualnością”.
– Czasami oglądam w telewizji obrazy, wprawdzie nie podżegające bezpośrednio de pederastii, ale do przeżywania seksu w jakiejkolwiek formie, i myślę, że w takim środowisku trudno jest pracować, to nam nie pomaga – powiedział.
Omella stwierdził, że Kościół jest otwarty na krytykę, ale wskazał, że wszyscy powinni dokonać samokrytyki. – Tymczasem wydaje się, że środki masowego przekazu są nietykalne – powiedział.
Polecamy Sejm. Wybór Marszałka
Wiadomości
Najnowsze
Jack Nicholson przed 40. urodzinami odkrył prawdę: jego siostra była tak naprawdę matką
Kurski ostro: to PO kradnie i ich złodzieje mają być niewinni! A biorą się za uczciwego Ziobro!
Nawet ABW pod rządami Tuska odmawia poświadczenia bezpieczeństwa Suchanow. Zaskakujący cios w twarz "rozliczeń PiS"