Strzelanina we Francji. Nie żyją dwie osoby
Po godz. 10 na placu Pierre Brossolette w Marsylii doszło do strzelaniny, w której zginęło dwóch mężczyzn – informują francuskie media.
Według doniesień stacji telewizyjnej France 3, mężczyźni w wieku ok. 20 lat zostali zastrzeleni z broni dużego kalibru, gdy w centrum miasta wysiadali z niewielkiego samochodu. Świadkowie twierdzą, że zamaskowani sprawcy strzelali do nich z przejeżdżającego auta.
W ocenie policji może chodzić o porachunki między miejscowymi grupami przestępczymi działającymi w okolicach Marsylii. W mieście krzyżują się interesy kilku gangów narkotykowych, które sprowadzają środki odurzające z Afryki.
Ostatecznie przyczyny i okoliczności zdarzenia nie są jeszcze znane. Obaj zastrzeleni mężczyźni zginęli na miejscu. Sprawców poszukuje policja.
CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Uzbrojony napastnik wszedł do restauracji w Niemczech. Trwa akcja antyterrorystów
Polecamy Sejm. Wybór Marszałka
Wiadomości
Tusk przewrotnie komentuje sondaż, który zapowiada brak koalicjantów KO w przyszłym Sejmie. Internauci bezlitośni
List otwarty Wiceprezesa Trybunału Konstytucyjnego Bartłomieja Sochańskiego do Prezesa TSUE Koena Lenaertsa
Najnowsze
List otwarty Wiceprezesa Trybunału Konstytucyjnego Bartłomieja Sochańskiego do Prezesa TSUE Koena Lenaertsa
Sakiewicz alarmuje: to już nie są zwykłe działania polityczne
Niemcy szykują się na wojnę. Ujawniono kulisy przygotowań przerzutu wojsk