Straszny wypadek! Kibice zginęli w trakcie rajdu samochodowego…
Dwoje kibiców zginęło w wyniku wypadku w trakcie amatorskiego rajdu samochodowego.
Wypadek miał miejsce w północno-zachodnim obszarze Danii, w trakcie 10 edycji Rajdu Randers, około 200 kilometrów od Kopenhagi.
Za kierownicą samochodu siedział 73-letni mężczyzna, towarzyszyła mu 22-letnia pilotka. Samochód wypadł z trasy i wjechał w grupę obserwatorów. Dwie osoby, mimo próby reanimacji zmarły. Załodze niefortunnego samochodu nic się nie stało.
rmf24.pl / niezalezna.pl
Komentarze
Najnowsze
Żukowska (Lewica) wyśmiewa Kropiwnickiego (KO): jesteś z dalekiego województwa
Szósta edycja GROTowiska. Zaprezentowano najnowszy model GROTA
Zełenski zapowiada stworzenie "Panteonu Narodowego" Ukrainy: "Nikt nie będzie nam mówił, jakich bohaterów szanować"