Strach silniejszy od sportu. Nicea odwołała mistrzostwa Europy w kolarstwie

Nicea poinformowała, że z obawy o brak bezpieczeństwa nie zorganizuje mistrzostw Europy w kolarstwie szosowym w kategorii juniorów, U-23 oraz elity, które miały się odbyć 14-18 września.
Początek trasy miał się znajdować w Monako, zaś meta została zaplanowana na słynnej nicejskiej Promenadzie Anglików, gdzie 14 lipca doszło do zamachu terrorystycznego. W ostatnim czasie we Francji odwołano wiele imprez masowych z powodu obaw przed kolejnymi atakami. Na razie nie wiadomo, gdzie zostaną przeniesione mistrzostwa.
14 lipca na Promenadzie Anglików rozpędzona ciężarówka wjechała w tłum ludzi, a następnie ich rozjeżdżała. Zginęło 85 osób, wśród nich dwie Polki. CZYTAJ WIĘCEJ
Polecamy Komisja Zbigniew Ziobro
Wiadomości
Premier Wielkiej Brytanii po zamachu na synagogę w Manchesterze mówi o "codziennym zagrożeniu nienawiścią na tle antysemickim"
Tysiące demonstrujących nad Sekwaną. Francuzi nie chcą cięć budżetowych proponowanych przez nowy rząd
Die Welt: Odszkodowania dla żyjących polskich ofiar II wojny światowej powinny być wypłacane natychmiast
Najnowsze

Wieniawa o miłości: „Szukam i wierzę, że się uda”

Premier Wielkiej Brytanii po zamachu na synagogę w Manchesterze mówi o "codziennym zagrożeniu nienawiścią na tle antysemickim"

Dlaczego PO chce zlikwidować CBA? Ostry spór w Republice o walkę z korupcją
