Stan zagrożenia w rejonie Copacabana. Duży pożar w Rio de Janeiro [wideo]
Wielki pożar lasu wybuchł na wzgórzu w pobliżu budynków położonych w rejonie Copacabana w Rio de Janeiro. Nagarnia naocznych świadków opublikowane w Internecie, ukazały rozprzestrzeniający się ogień i unoszący się gęsty dym. Lokalna prasa, powołując się na straż pożarną, podała, że płomienie nie dotknęły terenów zamieszkałych, a jedynie roślinność. Na razie nie wiadomo co było przyczyną powstania pożaru. Nie jest wykluczone, że wysoka temperatura. Aktualnie w Rio jest 27 st. C i tak przez cały najbliższy tydzień.
Reuters/Redakcja Social Media Telewizji Republika
Komentarze
Najnowsze
"Dorosły mężczyzna nie potrzebuje, żeby żona odprowadziła go pierwszego dnia do nowej pracy". Anna Lewandowska reaguje na krytykę
Kubańczycy podnoszą głowy. Rekordowa liczba antyrządowych demonstracji
Papieska Akademia Życia wyraża sprzeciw wobec wszelkich form eutanazji. "Trzeba budować cywilizację chroniącą ludzkie życie"