Spacer z aligatorem. Nietypowa maskotka amerykańskich policjantów

Departament policji w Północnej Karolinie opublikował, na którym widać policjantów spacerujących z aligatorem na smyczy. Według wydziału funkcjonariusze usuwali aligatora z publicznego basenu.
Aligatora zauważono w pobliżu basenu. Włamał się na ganek pobliskiego biura.
„W piątek 15 października 2021 r. funkcjonariusze Departamentu Policji w Sunset Beach zostali wysłani do Oyster Bay Drive w związku ze skargami na dwumetrowego aligatora przechodzącego przez sąsiedztwo. Aligator próbował wejść na teren basenu miejskiego. W trosce o bezpieczeństwo właścicieli nieruchomości i mieszkańców dzielnicy aligator został przeniesiony do pobliskiego stawu”.
To nie pierwszyzna dla policjantów z tego terenu. Departament Policji w Palm Bay udostępnił we wrześniu na Twitterze zdjęcie, na którym widać, że funkcjonariusz robi sobie selfie z aligatorem. Normalnie nie byłoby to bezpieczne, ale aligator w tym wypadku utknął w kanale burzowym.
Polecamy Komisja Zbigniew Ziobro
Wiadomości
Premier Wielkiej Brytanii po zamachu na synagogę w Manchesterze mówi o "codziennym zagrożeniu nienawiścią na tle antysemickim"
Tysiące demonstrujących nad Sekwaną. Francuzi nie chcą cięć budżetowych proponowanych przez nowy rząd
Die Welt: Odszkodowania dla żyjących polskich ofiar II wojny światowej powinny być wypłacane natychmiast
Najnowsze

Dlaczego PO chce zlikwidować CBA? Ostry spór w Republice o walkę z korupcją

Tysiące demonstrujących nad Sekwaną. Francuzi nie chcą cięć budżetowych proponowanych przez nowy rząd

Die Welt: Odszkodowania dla żyjących polskich ofiar II wojny światowej powinny być wypłacane natychmiast
