Przejdź do treści
Polko, Polaku: Idź na wybory! Zachęć innych do głosowania! Teraz decyduje się los Polski! Wyjdź z domu, zabierz kogoś kto jeszcze nie głosował!
18:11 Sławomir Mentzen, jeden z liderów Konfederacji, zwrócił się z apelem o udział w wyborach
19:01 Frekwencja w 2. turze wyborów, na godz. 17, wyniosła 54,91 proc. Frekwencja była wyższa niż podczas 1. tury, gdy wyniosła 50,69 proc.
Republika Wieczór Wyborczy Republiki: Polacy wybierają, my komentujemy! Startujemy w niedzielę od godziny 19:50.
NBP NBP informuje: Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: „Polska ma już 509 ton złota – więcej niż Europejski Bank Centralny! To dowód na skuteczną strategię, która wzmacnia wiarygodność Polski i buduje bezpieczeństwo finansowe obywateli"

Śmiercionośny wirus wciąż atakuje! Odnotowano kolejne przypadki zarażeń

Źródło: pixabay.com

W mieście Wuhan, gdzie pojawił się nowy typ koronawirusa odnotowano 17 kolejnych przypadków zarażeń, w Chinach jest ich już 65, dwie osoby zmarły. Na wielu międzynarodowych lotniskach podróżni z Wuhan są poddawani badaniom lekarskim.

Zarażeni wirusem pacjenci są w wieku od 30 do 79 lat, trzech z nich jest w stanie ciężkim. Władze sanitarne miasta obserwują stan zdrowia mieszkańców, którzy mieli kontakt z chorymi.

Chińskie władze i Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) twierdzą, że nowy szczep koronawirusa wywołał epidemię zapalenia płuc w centralnym mieście Wuhan, która wybuchła tuż przed Nowym Rokiem.

Według stanu na 19 stycznia odnotowano 65 potwierdzonych przypadków pacjentów z zapaleniem płuc spowodowanym przez nowy szczep koronawirusa.


Wszyscy pacjenci byli mieszkańcami Wuhan lub osobami, które niedawno wyjechały z miasta. Ich objawy obejmowały gorączkę, kaszel i trudności w oddychaniu.

polsatnews.pl, IAR, media

Wiadomości

Skandal w Kanadzie: wyrzucili męża zaufania z lokalu wyborczego

PKW podała frekwencję wyborczą

Woś interweniuje w Raciborzu. Flaga Polski wraca na swoje miejsce

Mentzen apeluje: Idźcie na wybory!

Paryż: Dwie osoby nie żyją, setki rannych

Tragedia w Nigerii. 22 sportowców zginęło w wypadku drogowym, autobus spadł z mostu [WIDEO]

Tomasz Ognisty: w komisji wyborczej nie ma flagi Polski, za to jest flaga Niemiec

Prezydent Andrzej Duda oddał głos w II turze wyborów prezydenckich

Co wydarzyło się w Polsce 1 czerwca?

Wybory w Korei Południowej pod znakiem USA i Chin

„Wakacje od wojny”. Piękna akcja dla dzieci z Syrii

Łukasz Pawłowski - Ogólnopolska Grupa Badawcza

Józef Orzeł z RKW alarmuje w sprawie możliwych nieprawidłowości wyborczych

Skandaliczny wpis Żukowskiej. Stanowski ostro o Lewicy. Bezdomny Tusk. Odlot Radka

Niepokojące sygnały: członek komisji wyborczej usunięty za próbę dokumentowania głosów na zaświadczenia

Najnowsze

Skandal w Kanadzie: wyrzucili męża zaufania z lokalu wyborczego

Paryż: Dwie osoby nie żyją, setki rannych

Tragedia w Nigerii. 22 sportowców zginęło w wypadku drogowym, autobus spadł z mostu [WIDEO]

Tomasz Ognisty: w komisji wyborczej nie ma flagi Polski, za to jest flaga Niemiec

Prezydent Andrzej Duda oddał głos w II turze wyborów prezydenckich

PKW podała frekwencję wyborczą

Woś interweniuje w Raciborzu. Flaga Polski wraca na swoje miejsce

Mentzen apeluje: Idźcie na wybory!