Służby białoruskie wyrywały ogrodzenia. Na granicy doszło do zatrzymań
33 osoby próbowały nielegalnie przekroczyć granicę. Na odcinku Mielnik grupa 32 osób siłowo forsowała granicę – poinformowała Straż Graniczna.
Cudzoziemcy i służby białoruskie wyrywali ogrodzenie oraz rzucali kamieniami w polskie patrole. Doszło do zatrzymania obywateli z Egiptu, Erytrei, Turcji i Jemenu.
W dn.18.01 gr.????????????????próbowały nielegalnie przekroczyć 33 os.
— Straż Graniczna (@Straz_Graniczna) January 19, 2022
W nocy na odcinku #PSGMielnik grupa 32 os. siłowo forsowała granicę.Cudzoziemcy oraz służby????????wyrywali ogrodzenie, rzucali kamieniami w patrole????????. Osoby zostały zatrzymane, wśród nich są ob.Egiptu, Erytrei,Turcji i Jemenu. pic.twitter.com/ljYy2oNSd6
Najnowsze
Kaczyński ostro o aferze Kacprzyka: „Mamy do czynienia z wielkim skandalem”
Bartosik ostro o Tusku ws. Szpitala Południowego: „Nie możemy się bać mówić prawdy”
HIT DNIA
Kaczyński stawia sprawę jasno. Oddaje order od Zełenskiego
TRZEBA ZOBACZYĆ!