Rzeźnia w raju. Kartel zamordował pięć osób. Ciała schował w aucie!
Makabryczne odkrycie w resorcie Cancun nad Morzem Karaibskim. Na aucie odkryto ciała pięciu mężczyzn noszące ślady tortur.
Meksykańscy prokuratorzy łączą zbrodnię z przybierającą na sile wojną między kartelami. Prokuratura stanu Quintana Roo informuje, że choć ciała odkryto w środę, dotąd nie udało się ich zidentyfikować.
Media zwracają uwagę, że w ostatnich miesiącach gwałtownie rośnie liczba aktów przemocy w Cancun. Do niedawna ten kurort był spokojnym miejscem – celem dla turystów z USA i Europy.
We wtorek aresztowano trzech oficerów lokalnej policji w związku porwaniem czterech obywateli Kolumbii. Kolumbijczycy często zajmują się lichwą i często padają ofiarami porwań oraz wymuszeń. W ubiegłym tygodniu napastnik na skuterze wodnym ostrzelał obnośnego sprzedawcę przy plaży. Na szczęście w tym przypadku nikt nie został ranny.
Najnowsze
Czarnek: Tusk, Motyka i Domański prowadzą obraźliwą politykę wobec Polaków
HIT DNIA
Bardziej upolitycznionego RPO jeszcze nie było. TO nagranie wyjaśnia wszystko
"Układ Podlaski", czyli jak publiczne szpitale stały się finansowym eldorado dla ludzi obecnej władzy