Rzecznik Kremla: Nic nie wiem o wprowadzeniu sił rosyjskich do Donbasu
Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow skomentował we wtorek doeniesia o wprowadzieniu na teraz Donbasu sił rosyjskich. „Nic mi o tym nie wiadomo” - powiedział.
Jego wypowiedź przekazała Agencja TASS, które określiła te siły jako Agencja TASS, która określiłą te siły jako „pokojowe”
Pieskow dodał, że decyzja o wprowadzeniu wojsk będzie podejmowana w zależności od sytuacji i w przypadku, gdy zaapelują o to liderzy „republik ludowych”.
polsatnews.com
Komentarze
Najnowsze
Trzaskowski do dymisji! Rusza obywatelska akcja na rzecz referendum
Pęka zmowa milczenia. Kolejny lekarz mówi o patologii w Szpitalu Południowym
Nowy rejestr umów rusza od 1 lipca. Rezydenci wskazują na poważną lukę