Rozprawa ws. likwidacji Memoriału odroczona
Rozprawa w Sądzie Najwyższym Federacji Rosyjskiej w sprawie likwidacji stowarzyszenia Memoriał została odroczona do 17 grudnia.
Pierwotnie sąd miał rozpatrzyć wniosek Ministerstwa Sprawiedliwości o likwidację stowarzyszenia 13 listopada.
Obie strony występowały o przełożenie postępowania na późniejszy termin.
Memoriał to organizacja pozarządowa broniąca praw człowieka i dokumentująca zbrodnie stalinowskie.
CZYTAJ TAKŻE:
pap
Komentarze
Najnowsze
Nowa rekrutacja w Rosji: Porwania, tortury, łapanki pod monopolowymi
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!