Rozmowy ponad naszymi głowami. Merkel znów kontaktuje się z Łukaszenką w sprawie kryzysu na granicy
Niemiecka kanclerz Angela Merkel ponownie rozmawiała w środę z Aleksandrem Łukaszenką o sytuacji na granicy polsko-białoruskiej oraz kryzysie imigracyjnym – poinformował Reuters.
Poprzednia rozmowa dwójki przywódców miała miejsce w poniedziałek. Uzgodniono wówczas, że prowadzone będą dalsze rozmowy celem rozwiązania kryzysu.
Zdaniem komentatorów rozmowa ta przyczynia się do „legitymizacji władzy białoruskiego dyktatora”.
dziennik.pl/tvp.info
Komentarze
Najnowsze
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź