Rozmowy ponad naszymi głowami. Merkel znów kontaktuje się z Łukaszenką w sprawie kryzysu na granicy
Niemiecka kanclerz Angela Merkel ponownie rozmawiała w środę z Aleksandrem Łukaszenką o sytuacji na granicy polsko-białoruskiej oraz kryzysie imigracyjnym – poinformował Reuters.
Poprzednia rozmowa dwójki przywódców miała miejsce w poniedziałek. Uzgodniono wówczas, że prowadzone będą dalsze rozmowy celem rozwiązania kryzysu.
Zdaniem komentatorów rozmowa ta przyczynia się do „legitymizacji władzy białoruskiego dyktatora”.
dziennik.pl/tvp.info
Komentarze
Najnowsze
Szósta edycja GROTowiska. Zaprezentowano najnowszy model GROTA
Zełenski zapowiada stworzenie "Panteonu Narodowego" Ukrainy: "Nikt nie będzie nam mówił, jakich bohaterów szanować"
Karambol na S3. Cztery auta zderzyły się pod Pyrzycami, droga w kierunku Szczecina zablokowana