Rośnie liczba skarg po atakach imigrantów w Niemczech
Do ponad 650 wzrosła już liczba skarg złożonych na policję po atakach na kobiety w noc sylwestrową w Niemczech. Aż 516 z nich złożono w Kolonii.
Policja koncentruje swoje śledztwo na nielegalnych imigrantach z północnej Afryki i uchodźcach. Funkcjonariusze podali, że aż 516 poszkodowanych kobiet zgłosiło się w Kolonii (40 proc. skarg dotyczyło przemocy na tle seksualnym), a 133 w Hamburgu. Również w innych miastach odnotowano zgłoszenia, ale było ich znacznie mniej.
Przypomnijmy, że w noc sylwestrową nawet kilkaset kobiet mogło paść ofiarą przemocy seksualnej ze strony imigrantów, którzy je molestowali, zrywali z nich ubrania, okradali i próbowali zgwałcić. Niemiecka prasa napisała o tych zdarzeniach dopiero po kilku dniach, kiedy na jaw wyszło, że na policję zgłasza się tłum ofiar przemocy. CZYTAJ WIĘCEJ
CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Najnowsze
Cenckiewicz ostro o Kosniaku-Kamyszu: jest Pan narzędziem Tuska i działa Pan z nim w porozumieniu
TEATRZYK PSL-U! Tumanowicz demaskuje: „Najpierw robią dym, a na końcu biorą stołki!”
TRZEBA ZOBACZYĆ!
PILNE: Andrzej Poczobut już na wolności! [SZCZEGÓŁY]
SPRAWDŹ TO!