Rosja wykorzystuje koronawirusa do dezinformacji!
Rosyjskie media wykorzystują rozprzestrzenianie się koronawirusa do tworzenia "dużej kampanii dezinformacyjnej" na Zachodzie - to teza z wewnętrznego dokumentu Komisji Europejskiej, do którego dotarł Reuters.
Rosyjska kampania ma zaostrzyć panikę w zgodzie z szerszym podejściem działań Kremla nakierowanych na podważenie funkcjonowania europejskiego społeczeństwa. Dokument wskazuje na to, że rosyjska dezinformacja ma pogorszyć zagrożenie dotyczące kryzysu zdrowotnego w krajach zachodnich.
Trzeba przeciwstawić się tym bolszewickim metodom Putina!
PAP
Komentarze
Najnowsze
Zielona Góra: awantura z politykami KO o imigrantów, mieszkańcy zdecydowanie zaprotestowali!
SPRAWDŹ TO!
Giertych przekroczył granicę! Tak skomentował relację prezydenta Nawrockiego
Bogucki ostro do Giertycha: ma pan galopujące rojenia