Rosja wdarła się na terytorium Norwegii!
Norweskie służby poinformowały, że zaobserwowano siły rosyjskich sił specjalnych na terytorium Norwegii. Rosyjska ambasada zaprzecza.
O sprawie poinformował norweski portal Aldrimer.no, powołując się na źródła w wywiadzie. Rosyjska jednostka została wykryta przez amerykańskich agentów. Rosjanie zostali sfotografowani przez samoloty szpiegowskie.
Rosyjski specnaz przypłynął na statkach rybackich. Żołnierze mieli udawać cywilów. Oprócz nich, zauważono także łódź podwodną P-650, służącą do transportu oddziałów specjalnych. Rosjanie mieli badać obiekty infrastruktury norweskiej przy użyciu nowoczesnych środków elektronicznych.
Czy czeka nas kolejny konflikt wywołany przez rosyjskich terrorystów?
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
Giertych przekroczył granicę! Tak skomentował relację prezydenta Nawrockiego
Bogucki ostro do Giertycha: ma pan galopujące rojenia
Ks. Koprianiuk: blisko 120 tys. młodych weźmie udział w wydarzeniach ewangelizacyjnych