Rosja atakuje Ukrainę dronami. Kijów odpiera większość z nich! [wideo]
Minionej nocy - ze środy na czwartek, ukraińska obrona powietrzna zestrzeliła 18 z 24 irańskich dronów bojowych wypuszczonych przez siły rosyjskie. W oknie poniżej możesz obejrzeć film, ukazujący kawałek tej spektakularnej akcji.
„W nocy na 4 maja przeciwnik znowu atakował Shahedami z kierunku północnego (obwód briański) i z południa – ze wschodniego wybrzeża Morza Azowskiego. Okupanci zastosowali do 24 dronów uderzeniowych Shahed-136/131”, powiadomiły w porannym komunikacie Siły Powietrzne Ukrainy.
Ukraińska obrona powietrzna zestrzeliła 18 dronów, podano.
Władze Kijowa powiadomiły rano w czwartek o zestrzeleniu wszystkich dronów i rakiet, które atakowały stolicę. Odłamki zestrzelonych aparatów spadły w trzech dzielnicach Kijowa, uszkadzając samochody i nawierzchnię ulic.
15 dronów Rosjanie skierowali nad Odessę. Zestrzelono 12 z nich, trzy uderzyły w budynki internatów. Według wstępnych informacji, nikt nie ucierpiał.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
HIT DNIA
Poseł Marek Jakubiak przekazał niecodzienną nowinę
W "Wyborczej" pojawi się artykuł wymierzony w Cenckiewicza. Szef BBN-u uspokaja. "Prawda zwycięży"
Szczyty nienawiści Sadurskiego. Powiązał prezydenta Nawrockiego z atakiem w Australii