Przyjechał z wojny na rehabilitację, pobił go ochroniarz w hotelowym lobby

Ochroniarz hotelu we Frankfurcie nad Menem brutalnie pobił ukraińskiego żołnierza, który przyjechał do Niemiec na rehabilitację po tym, jak został ranny. Żołnierz wszedł do hotelowego baru w wojskowym mundurze, podała strona informacyjna Novynarnya, powołując się na konsula generalnego Ukrainy Wadyma Kostiuka, pisze portal NV.
"Według naszych informacji w piątek wieczorem nasz żołnierz wszedł do hotelowego baru w mundurze. Po kilku uwagach obsługi hotelowej i ochrony na temat (niestosowności) jego ubioru doszło do kłótni, a następnie do bójki po próbie wyrzucenia naszego żołnierza przez ochronę", poinformował Kostiuk.
"W wyniku zdarzenia nasz obywatel doznał złamania szczęki i wstrząsu mózgu. Policja odnotowała ten fakt", stwierdził konsul generalny, dodając, że policja będzie mogła udzielić bardziej szczegółowych informacji 13 marca.
Na facebookowej grupie Ukraińcy we Frankfurcie nad Menem zaznaczono, że do konfliktu doszło w hotelu Roomers, a napastnikiem był 23-letni Czeczen.
Polecamy Poranek Radia Republika
Wiadomości
Tusk jak zwykle się wściekł, a potem wygłosił orędzie. Pełne gróźb i typowych dla niego niedomówień [KOMENTARZE]
Nawrocki podziękował Trzaskowskiemu. "Może być Pan pewien, że zawsze po pierwsze Polska, po pierwsze Polacy!"
Ile gwiazdy biorą za wesele? Nawet 50 tysięcy za jeden wieczór! Wiśniewski, Zenek i Narożna w cenniku ślubnych marzeń
Najnowsze

Hejt na córkę nowego prezydenta. Na szczęście dobrych ludzi jest więcej [KOMENTARZE]

Tusk jak zwykle się wściekł, a potem wygłosił orędzie. Pełne gróźb i typowych dla niego niedomówień [KOMENTARZE]

Kanthak o koalicji Tuska: jest bankrutem, syndykiem masy upadłościowej
