Przejdź do treści
22:48 Kamil Grosicki w piątkowym w meczu towarzyskim z Mołdawią na Stadionie Śląskim w Chorzowie ostatni raz wystąpił w piłkarskiej reprezentacji Polski. Doświadczony skrzydłowy zszedł z boiska w 32. minucie spotkania
22:40 W towarzyskim meczu piłkarskim, Polacy pokonali w piątek na Stadionie Śląskim w Chorzowie Mołdawię 2:0 (1:0). Bramki zdobywali: Matty Cash (38) i Bartosz Ślisz (88)
W Republice Maciej Wąsik w programie "Gość Dzisiaj": Mam nadzieję, że zwycięstwo wyborcze przyspieszy zmiany w Polsce
21:29 Prezydent Andrzej Duda rozmawiał dziś telefonicznie z prezydentem USA Donaldem Trumpem. Tematem była przyszłość bezpieczeństwa Polski i regionu. Padły też ważne słowa o Karolu Nawrockim
20:55 Jak informuje Politico, Komisja Europejska rozważa opóźnienie wdrożenia przepisów o sztucznej inteligencji
20:15 Niemcy: Wzrasta zagrożenie terrorystyczne. Służby w stanie gotowości. Zatrzymano 14-latka mającego kontakty z ISIS
Wydarzenie Klub Gazety Polskiej zaprasza do podpisywania list poparcia referendum lokalnego w Piotrkowie Tryb. Dziś przy Akademii Piotrkowskiej na ul. Słowackiego, od godz. 14.00
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Gdańsk II zaprasza na protest - Nie dla nielegalnej imigracji!, 8 czerwca (niedziela), g. 12, pod Radą Miasta Gdańska ul. Wały Jagiellońskie 1
Spotkanie Klub "Gazety Polskiej" Wrocław zaprasza na spotkanie otwarte z red. nacz. "Gazety Polskiej" i prezesem Republiki - Tomaszem Sakiewiczem. 7 czerwca, godz. 13:00. Sala NOT, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 74, Wrocław
NBP NBP informuje: Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: „Polska ma już 509 ton złota – więcej niż Europejski Bank Centralny! To dowód na skuteczną strategię, która wzmacnia wiarygodność Polski i buduje bezpieczeństwo finansowe obywateli"

Prokuratorzy domagają się kary śmierci dla sprawcy masakry w Parkland

Źródło: twitter

Prokuratorzy domagają się kary śmierci dla 19-letniego Nikolasa Cruza, sprawcy masakry w szkole na Florydzie w ub. miesiącu, w której zginęło 17 osób.

W dokumencie procesowym, amerykańscy prokuratorzy stwierdzili, że będą domagać się dla Nikolasa Cruza - sprawcy masakry w szkole w Parkland na Florydzie, kary śmierci.

W zeszłym tygodniu, 19-letni sprawca usłyszał oskarżenie o 17 morderstw z premedytacją i 17 przypadków usiłowania zabójstwa.

Prokuratorzy twierdzą, że Cruz dokonał masakry z premedytacją i zimną krwią, w wyrachowany i zaplanowany sposób "bez jakiejkolwiek pretekstu do moralnego lub legalnego usprawiedliwienia".

Obrońcy oskarżonego, zapowiadali wcześniej, chęć przyznania się Cruza do winy, pod warunkiem uniknięcia kary śmierci, zgadzając się na dożywotnie więzienie bez możliwości zwolnienia.

Podczas poprzedniej rozprawy obrońca określił oskarżonego jako "głęboko zaburzonego, załamanego emocjonalnie" młodego człowieka, który próbuje opanować ból, który spowodował. Koledzy z klasy i inni, którzy go znali, również opisywali występowanie oznak choroby psychicznej.

 

#BREAKING: State Attorney's Office to seek death penalty for Stoneman Douglas shooter Nikolas Cruz. https://t.co/y0nmr8SJ6C pic.twitter.com/mhIG0ltHtk

— WSVN 7 News (@wsvn) 13 marca 2018

Prosecutors will seek the death penalty for accused Florida school shooter Nikolas Cruz https://t.co/88s7gEpW1U

— The Wall Street Journal (@WSJ) 13 marca 2018
CNN, twitter, media

Wiadomości

Rosyjscy kierowcy nie wiedzieli, że wiozą ukraińskie drony

Trump nie odpuszcza. Sprawa trafiła do Sądu Najwyższego

Holandia: Upadek rządu! Jesienią wybory

Zełenski z gorzkim przekazem nie tylko do Trumpa

Rosjanie wycofują się z Mali. Nie dali rady

Polska pokonuje Mołdawię. Cash i Slisz strzelają, Grosicki żegnany z honorem

Bejda miażdży „komisję” Sroki ds. Pegasusa. Internauci: „W pogoni za rozumem”

Mocne słowa w „Agorze Klarenbacha” o wyborach: „Uratowaliśmy Polskę”

HIT! Giertych proponuje status „świadka koronnego” dla świadków „fałszerstw” wyborczych PiS

Wąsik: Mam nadzieję, że zwycięstwo wyborcze przyspieszy zmiany w Polsce

Tusk chwali się „rekordami” rządu. Internauci punktują: „Polacy widzą prawdę”

Duda po rozmowie z Trumpem: zwycięstwo Nawrockiego gwarancją współpracy z USA

Ida Nowakowska wraca na antenę… u boku legend opery!

Buda o PSL: polityka romansu z liberałami ich pożera

UE rozważa opóźnienie wdrożenia przepisów o sztucznej inteligencji

Najnowsze

Rosyjscy kierowcy nie wiedzieli, że wiozą ukraińskie drony

Rosjanie wycofują się z Mali. Nie dali rady

Polska pokonuje Mołdawię. Cash i Slisz strzelają, Grosicki żegnany z honorem

Bejda miażdży „komisję” Sroki ds. Pegasusa. Internauci: „W pogoni za rozumem”

Mocne słowa w „Agorze Klarenbacha” o wyborach: „Uratowaliśmy Polskę”

Trump nie odpuszcza. Sprawa trafiła do Sądu Najwyższego

Holandia: Upadek rządu! Jesienią wybory

Zełenski z gorzkim przekazem nie tylko do Trumpa