Pożar internatu. Zginęło kilkanaścioro dzieci!
Co najmniej 17 uczniów zginęło w pożarze, który zniszczył szkolny internat w środkowej części Kenii – przekazała w piątek rzeczniczka policji. Jak informuje kenijska telewizja, ciała dzieci zostały zwęglone w stopniu uniemożliwiającym natychmiastową identyfikację.
Rzeczniczka Resila Onyango powiedziała w rozgłośni Hot 96 FM, że liczba ofiar śmiertelnych może wzrosnąć.
Ucierpiało wiele dzieci
Czternaścioro dzieci odniosło obrażenia. Niektóre z nich są w stanie ciężkim.
Do szkoły Hillside Endarasha w mieście Nyeri ściągane są dodatkowe jednostki ratowników.
Źródło: Republika, PAP
Komentarze
Najnowsze
Niemcy: Nowy przepis na basenach. Nie znasz niemieckiego, nie wejdziesz
Imigrant zgwałcił wielokrotnie 12-latkę z autyzmem i molestował 9-latkę
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada