Pożar internatu. Zginęło kilkanaścioro dzieci!
Co najmniej 17 uczniów zginęło w pożarze, który zniszczył szkolny internat w środkowej części Kenii – przekazała w piątek rzeczniczka policji. Jak informuje kenijska telewizja, ciała dzieci zostały zwęglone w stopniu uniemożliwiającym natychmiastową identyfikację.
Rzeczniczka Resila Onyango powiedziała w rozgłośni Hot 96 FM, że liczba ofiar śmiertelnych może wzrosnąć.
Ucierpiało wiele dzieci
Czternaścioro dzieci odniosło obrażenia. Niektóre z nich są w stanie ciężkim.
Do szkoły Hillside Endarasha w mieście Nyeri ściągane są dodatkowe jednostki ratowników.
Źródło: Republika, PAP
Komentarze
Najnowsze
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź