Polonia w Chicago uczciła ofiary stanu wojennego
Klub Gazety Polskiej Chicago Illinois razem z sympatykami i zwolennikami zebrali się pod konsulatem. Zebrani uczcili pamięć zabitych i represjonowanych w czasie stanu wojennego.
Polonia mieszkająca w Chicago oraz osoby należące do Klubu Gazety Polskiej Chicago Illinois uczcił ofiary stanu wojennego.
Prze konsulatem zaśpiewano pieśni patriotyczne oraz odmówiono modlitwy za zamordowanych i zapalano znicze. Uroczystości przebiegały bardzo spokojnie, bez prowokacji.
Tamtejszy KOD również planował demonstrację przed konsulatem, jednak w związku ze zgromadzeniem członków i sympatyków Klubu Gazety Polskiej ostatecznie zmienił miejsce swojej pikiety.
Najnowsze
AI w polskiej edukacji. Eksperci, młodzi liderzy i były wiceminister spotkają się w Sejmie RP
Uwaga: duże zagrożenie pożarowe w województwie mazowieckim!
To ostatni moment. Wniosek o 800 plus do końca czerwca oznacza wypłatę z wyrównaniem
TRZEBA ZOBACZYĆ!