Pękła tama w Ostrawie. Woda wdziera się do miasta!
Pękła tama rzeczna w Ostrawie u zbiegu Odry i Opawy - poinformowały w poniedziałek czeskie media. Dodano, że woda z obu rzek wdziera się do miasta.
Trwa próba zabezpieczenia tamy i powstrzymania naporu wody na Ostrawę. Działania strażaków wspierane są przez saperów.
Więcej informacji wkrótce.
Źródło: PAP
Komentarze
Najnowsze
Pejo o decyzji prezydenta: Koniec z zamiataniem Wołynia pod dywan
Przełom w brytyjskiej polityce. Keir Starmer zapowiedział rezygnację
SPRAWDŹ TO!
Tusk czy władze szpitala? Polacy wskazali odpowiedzialnych za głośną aferę