PIĘKNE! Fidesz chce postawić wielki pomnik śp. Lechowi Kaczyńskiemu w Budapeszcie!
Dziś w polskich agencjach prasowych pojawiła się informacja o tym, że rządząca węgierska partia Fidesz, chce uhonorować polskiego prezydenta, tragicznie zmarłego w katastrofie smoleńskiej śp. Lecha Kaczyńskiego. Wszystko dlatego, że Węgry są dozgonnie wdzięczne śp. Lechowi Kaczyńskiemu!
O uhonorowaniu prezydenta Polski, śp. Lecha Kaczyńskiego poinformował szef Fideszu Mate Kocsis.
Dziś na Węgrzech obchodzony był tzw, Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Z tej okazji szef Fideuszu poinformował, że jego partia chce uhonorować pomnikiem, wielkiego przyjaciela Węgier śp. Lecha Kaczyńskiego. Kocis powiedział, że Kaczyński był jedną z czołowych postaci budujących tę wspólnotę losów i odegrał niezaprzeczalną rolę w tworzeniu demokratycznej Polski. „Za sprawą jego przyjaźni do narodu węgierskiego my także jesteśmy mu winni wdzięczność za jego dorobek”.
Oto jak honoruje się prawdziwych BOHATERÓW!
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem