Protesty w Iranie narastają. Obywatele przejmują kontrolę nad miastami
Jak donosi NEXTA, sytuacja w Iranie robi się coraz poważniejsza. Protestujący przejęli już kontrolę nad dwoma miastami w zachodnim Iranie.
Mieszkańcy Abdananu i Malekshahi wyparli siły bezpieczeństwa i świętują zwycięstwo. Ludzie skandują „Śmierć Chameneiemu!” i zmieniają nazwy ulic w miastach – niektóre otrzymują imię Trumpa.
Fox News informuje o przejęciu. Władze Iranu dementują te informacje. Senator Graham powiedział wcześniej, że jeśli ajatollahowie nadal będą zabijać swoich rodaków, którzy domagają się lepszego życia, Trump ich zabije.
Źródło: Republika, NEXTA
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Polecamy Posiedzenie Sejmu
Wiadomości
SPRAWDŹ TO!
Niebywałe sceny w szkole w Kielnie! Dyrekcja wezwała policję - z uwagi na obecność dziennikarzy [WIDEO]
Andziaks urodziła synka! Gratulacje posypały się z każdej strony. Wśród nich… była i obecna żona Łukasza Schreibera