Niemcy czyszczą magazyny. Na Ukrainę pojedzie... radziecka broń

Niemcy chcą dostarczyć więcej broni na Ukrainę. Ministerstwo Gospodarki zatwierdziło dostawę 2700 przeciwlotniczych pocisków rakietowych typu „Strieła", jak dowiedziała się w czwartek agencja dpa.
Według informacji agencji dpa resort obrony od kilku dni analizował, czy i jaką dodatkową broń można przekazać Ukrainie.
W sobotę rząd federalny podjął decyzję o jak najszybszym dostarczeniu na Ukrainę 1000 sztuk broni przeciwpancernej i 500 pocisków ziemia-powietrze "Stinger" z zasobów Bundeswehry. Wcześniej Niemcy odmawiały dostaw broni na Ukrainę.
CZYTAJ: WYWIAD z byłym przyjacielem Putina. „To koniec Putina. Dzięki Ukrainie”.
Polecamy Klarenbach. Tu się Mówi
Wiadomości
W punkt: goście ostro o Bachmannie i ataku Tuska na NBP: „Niech się pan Szwab odstosunkuje od polskiego złota”
Czarnek: przez ideologiczną głupotę kierownictwa MEN dzieci nie będą miały żadnych zajęć z edukacji seksualnej
Holecka: dlaczego Żurek rezygnuje z losowania sędziów? Andruszkiewicz: może trzeba zadzwonić do pana Nowaka lub Grodzkiego?
Najnowsze

Czworo Polaków w II etapie Konkursu Chopinowskiego

W punkt: goście ostro o Bachmannie i ataku Tuska na NBP: „Niech się pan Szwab odstosunkuje od polskiego złota”

Auto uderzyło w nastolatków - jeden zginął, trzech jest w szpitalu. Sprawca zbiegł
