Nie ma spokoju. Kolejna destablilizacja bezpieczeństwa w regionie?
49 żołnierzy armeńskich zginęło w trwających walkach z Azerbejdżanem, które wybuchły w nocy z poniedziałku na wtorek, przekazał premier Armenii Nikol Paszynian. Strona azerska poinformowała o ofiarach, ale nie podała ich liczby. Oba, pozostające od lat w konflikcie, kraje obwiniają się wzajemnie o wywołanie obecnej eskalacji. Sprawa ta będzie dziś naszym TEMATEM DNIA.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Poważny wypadek w Poznaniu. Autobus zderzył się z tramwajem
Kilkadziesiąt osób do przesłuchania. Rusza szerokie śledztwo ws. Szpitala Południowego
Przydacz: strona ukraińska nie jest zainteresowana realną dyskusją z polskim prezydentem