Najmłodsza ofiara koronawirusa. W USA na COVID-19 zmarło 6-tygodniowe niemowlę

Z powodu koronawirusa w amerykańskim stanie Connecticut zmarła 6-tygodniowa dziewczynka. Informację podał gubernator tego stanu Ned Lamont.
Niemowlę jest prawdopodobnie najmłodszą ofiarą śmiertelną COVID-19 na świecie. Dziewczynka trafiła do szpitala we wtorek. Niestety, lekarzom nie udało się jej uratować.
– To wirus, który bezlitośnie atakuje najbardziej wrażliwych. To pokazuje jak ważne jest pozostanie w domu i ograniczanie kontaktu z innymi ludźmi- podkreślił gubernator Connecticut.
Jak widać, koronawirus nie zawsze jest łagodny i bezobjawowy w przypadku dzieci. Najwyraźniej wszystko zależy od organizmu. Dlatego tym bardziej należy chronić siebie i swoich bliskich.
Polecamy Rozmowa Trump-Putin
Wiadomości
Dr Kuź w "Klubie Republiki" krytykuje podejście rządu Tuska do wojska. "Mundurowi to niekoniecznie jest jego baza wyborcza"
Jeżeli ustawa prezydencka o CPK weszłaby w życie to samorządy nie będą już dopłacały liniom lotniczym
Rosja gotowa wycofać się z części zajętych terenów Ukrainy? Tak, ale mało oferuje, a ogromnie dużo żąda w zamian
Najnowsze

Rubio konkretny. Mówi co się stanie z Rosją, jeśli nie będzie dążyła do pokoju

Zbigniew Bogucki: Nie ma zrozumienia po stronie Donalda Tuska co jest priorytetem dla Polski

Kłopot Tuska. Stanowski miażdży lewicę. Giertych atakuje Kaczyńskiego. Odlot Wałęsy
