Na wyspie Reunion znaleziono kolejną część samolotu

Do wybrzeży należącej do Francji wyspy Reunion dopłynęła kolejna tajemnicza część samolotu. Ocean wyrzucił na brzeg coś, co przypomina drzwi dla załogi.
Eksperci badają, czy znaleziony fragment samolotu należy do zaginionego kilkanaście miesięcy malezyjskiego Boeinga 777. Odkryta część jest pokryta napisami w egzotycznym języku.
Na wyspie Reunion w środę odkryto fragment skrzydła samolotu. O tym, że pochodzi z maszyny należącej do linii Malaysia Airlines wskazują numery seryjne. Część samolotu trafiła do laboratorium we francuskiej Tuluzie, gdzie zbadają ją eksperci.
CZYTAJ TAKŻE:
Odnaleziony fragment skrzydła należy do Boeinga 777. To część zaginionego samolotu?
Fragment skrzydła wyrzucony na brzeg wyspy Reunion. Trop zaginionego Boeinga 777?
bbc.com, telewizjarepublika.pl
Komentarze
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Belgia: spłonęła scena festiwalu Tomorrowland. Zagrać mieli m.in.: Eric Prydz, Armin van Buuren i David Guetta
Błaszczak o fatalnym zarządzaniu spółkami Skarbu Państwa przez rząd 13 grudnia: obecna władza drąży kieszenie Polaków [WIDEO]
Najnowsze

Koniec ze słodzeniem Coca Coli syropem glukozowo-fruktozowym

Moc zagrywki dała zwycięstwo! Polska pokonuje Iran 3:2 w VNL

Sikorski do biskupów: niech zrzucą sukienki i idą do PiS. Goście Republiki komentują
