Elon Musk bez ogródek o niemieckim kanclerzu: „Olaf to głupiec”
Kurz po wyborach w USA jeszcze nie opadł, a już mamy do czynienia z pierwszymi, poważnymi przetasowaniami w europejskiej polityce. Dzieje się to u naszych zachodnich sąsiadów, gdzie prawdopodobnie dojdzie do rozwiązania parlamentu i przedterminowych wyborów.
Szef SpaceX Elon Musk skomentował sensację, że niemiecki rząd się sypie i prawdopodobnie dojdzie do przedterminowych wyborów. W krótkich i zwięzłych słowach ocenił kanclerza Niemiec Olafa Scholza.
Olaf to głupiec
- napisał na x.com krótko.
Pozycja Niemiec sypie się coraz bardziej, a wybory w których zwyciężył Donald Trump zdecydowanie nie wpłynęły na jej poprawę.
Źródło: x.com
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Najnowsze
Imigrant zgwałcił wielokrotnie 12-latkę z autyzmem i molestował 9-latkę
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji