Lufthansa i Air France-KLM wstrzymują loty nad Półwyspem Synaj

Jak podaje Radio ZET, jedni z największych przewoźników wstrzymują ruch lotniczy swoich maszyn nad terenem, gdzie doszło do katastrofy rosyjskiego samolotu pasażerskiego.
Do katastrofy doszło w sobotę ok. godz. 9:00. Agencja Reutera podaje, że na pokładzie rosyjskiej maszyny znajdowały się 224 osoby – w tym 17 dzieci i 200 dorosłych pasażerów oraz 7 członków załogi samolotu. Samolot leciał z kurortu Sharm el-Sheikh do Sankt Petersburga. Czytaj więcej
Jak podano, co najmniej dwaj europejscy przewoźnicy czekają na wznowienie lotów nad tym obszarem do momentu wyjaśnienia katastrofy.
Decyzja zapadła przede wszystkim w związku z informacją o możliwym powiązaniu bojowników powiązanych z Państwem Islamskim z katastrofą.
Czytaj więcej:
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze

"Grecki bóg" podbił Ekstraklasę. Takiego strzelca nie było od lat, zobacz wszystkie bramki Koulourisa [WIDEO]

Patrioci z całego kraju w drodze na Wielki Marsz za Polską [ZDJĘCIA]

Trzaskowski deklaruje, że pójdzie w Marszu Niepodległości. Bąkiewicz: on łże jak mu wygodnie

Odkryj uroki Lubelszczyzny w nowym odcinku „Polskich Szlaków” [wideo]
