Ktoś ich sypnął i wpadli. Nalot na dziuplę narkotykowych baronów [wideo]
W Salwadorze skonfiskowano ponad 3,6 tony kokainy. To największa konfiskata środków odurzających w tym roku w Ameryce Środkowej. Wartość białego proszku oszacowano na bagatela 91 milionów dolarów. Zatrzymano 9 osób w tym trzech Ekwadorczyków, dwóch Kolumbijczyków i czterech Gwatemalczyków.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Morawiecki: salonik VIP dla polityków KO, a pacjenci mieli umierać bez opieki
Czy prawicowa kandydatka Fujimori wygrała w drugiej turze wyborów prezydenckich?
Żurek: prokuratorzy wiedzieli o zgonach w Szpitalu Południowym