Ktoś ich sypnął i wpadli. Nalot na dziuplę narkotykowych baronów [wideo]
W Salwadorze skonfiskowano ponad 3,6 tony kokainy. To największa konfiskata środków odurzających w tym roku w Ameryce Środkowej. Wartość białego proszku oszacowano na bagatela 91 milionów dolarów. Zatrzymano 9 osób w tym trzech Ekwadorczyków, dwóch Kolumbijczyków i czterech Gwatemalczyków.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Leśkiewicz punktuje Zełenskiego ws. rzekomej próby porozumienia z Nawrockim: „Gra na czas”
Poważny wypadek w Poznaniu. Autobus zderzył się z tramwajem
Kilkadziesiąt osób do przesłuchania. Rusza szerokie śledztwo ws. Szpitala Południowego