Ktoś ich sypnął i wpadli. Nalot na dziuplę narkotykowych baronów [wideo]
W Salwadorze skonfiskowano ponad 3,6 tony kokainy. To największa konfiskata środków odurzających w tym roku w Ameryce Środkowej. Wartość białego proszku oszacowano na bagatela 91 milionów dolarów. Zatrzymano 9 osób w tym trzech Ekwadorczyków, dwóch Kolumbijczyków i czterech Gwatemalczyków.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Polska ma zapomnieć o UPA, ale pamiętać o pieniądzach dla Ukrainy. To jest plan Poroszenki
Polscy internauci jednoznacznie: Zelenski przekroczył granicę gróźb i kłamstw
Niepokojące nagranie z Miszalskim. Siedział w nocy na chodniku [SONDA]