Księżna Kate już w szpitalu! Wielka Brytania czeka na najmłodszego nastepcę tronu
Księżna Kate, żona księcia Williama, został przyjęta w poniedziałek do szpitala we wczesnej fazie porodu. Wkrótce na świat przyjdzie najmłodszy następca brytyjskiego tronu.
„Jej królewska wysokość Księżna Cambridge została przyjęta do St. Mary's Hospital w Paddington w Londynie wczesnym rankiem we wczesnym stadium porodu” – poinformował Pałac Kensington.
Księżna Cambridge jest w ciąży z trzecim dzieckiem. Ksiażęca para ma już dwoje dzieci – syna George'a i córkę Charlottę. To, które właśnie przychodzi na świat, będzie piąte w linii do brytyjskiego tronu.
Na razie płeć i imię dziecka pozostają tajemnicą. Według bukmacherów, jeśli narodzi się dziewczynka, otrzyma imię Mary, Alice lub Victoria, zaś w przypadku chłopca będzie to Albert, Artur albo Fred.
William and Kate's third child will be fifth in line to the throne. But what are the other notable #RoyalBaby numbers? https://t.co/CRHCf1eqkb pic.twitter.com/kjwWmpWCTu
— ITV News (@itvnews) 23 kwietnia 2018
Royal baby: Watch LIVE stream as Kate Middleton goes into labour https://t.co/94Gw0sEiFZ pic.twitter.com/LnN8MNa2ad
— Daily Star (@Daily_Star) 23 kwietnia 2018
Polecamy Życzyn. Akt dywersji
Wiadomości
Kilkadziesiąt godzin po wysadzeniu torów Tusk zapowiada posiedzenie Komitetu ds. Bezpieczeństwa Narodowego
Internauci punktują wypowiedzi Gawkowskiego po zniszczeniu torów pod Życzynem: "Oni nawet nie komunikują się między sobą w rządzie"
Tomasz Sakiewicz o tłumaczeniach ministrów Tuska ws. aktów dywersji: "Puszczali pociągi po wysadzonym torze i nie sprawdzili co na nim się dzieje"
Debata Pracodawcy Godnego Zaufania: Wzrost wynagrodzeń tak, ale w powiązaniu z rozwojem gospodarki
Artykuł sponsorowany
Karczewski w Republice: Premier zniknął w chwili kryzysu. Chaos, sprzeczne komunikaty i cisza ze strony państwa
Najnowsze
Leon XIV: patrzeć na chorego tak, jak patrzy Bóg
Wojewoda lubelski nie poniesie kary za zdjęcie krzyża w urzędzie
Internauci punktują wypowiedzi Gawkowskiego po zniszczeniu torów pod Życzynem: "Oni nawet nie komunikują się między sobą w rządzie"