Konto Beckhama na Instagramie przejęła ukraińska lekarka

Słynny angielski piłkarz zwrócił się na swoim Instagramie z ważnym apelem. Poprosił o wsparcie ukraińskich lekarzy. 71,4 mln osób obserwujących konto Beckhama może zapoznać się teraz z warunkami pracy w charkowskim szpitalu.
„Przekazuję dziś swój kanał Irinie, szefowej Regionalnego Centrum Perinatalnego w Charkowie na Ukrainie” – poinformował w niedzielę na Instagramie David Beckham.
David i Victoria Beckham już wcześniej apelowali w mediach społecznościowych o przekazywanie datków na rzecz UNICEF. Para wspiera i współpracuje z fundacją. Celebryci nie pozwalają milionom swoich fanów zapomnieć o wojnie na Ukrainie.
Beckham oddał swoje konto
Przez jeden dzień w relacjach na kanale Davida Beckhama pojawia się kierownik regionalnego centrum perinatalnego i anestezjolog dziecięcy Irina Kondratowa. Lekarka "oprowadza" internautów po ośrodku, pokazując, jak wyglądają piwnice i schrony. To tam w pierwszych dniach wojny przeniesiono dzieci i ich matki.
W relacji piłkarza na Instagramie można zobaczyć, jak wygląda praca w ośrodku.
– Pierwsze dni były najtrudniejsze. Musieliśmy się nauczyć, jak pracować w warunkach bombardowań i strajków – opowiada lekarka. Dodaje, że przebywa w placówce przez całą dobę.
Oprócz wykonywania swoich obowiązków kierownika ośrodka, pracuje także jako anestezjolog dziecięcy, zajmuje się logistyką i wspiera pacjentów emocjonalnie.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze

Trwa wyścig o fotel lidera polskiej Ekstraklasy. Raków i Lech z tą samą liczbą punktów, tuż za nimi Jagiellonia

W ratowaniu Biebrzańskiego Parku Narodowego biorą udział śmigłowce, które wcześniej krytykowała NIK

Prokurator, który uciekał będąc pod wpływem alkoholu, został zatrzymany przez policję

Daniel Martyniuk o ślubie z Eweliną - „To był najgorszy dzień w moim życiu”
