Kolizja dwóch airbusów na moskiewskim lotnisku
Do kolizji dwóch samolotów pasażerskich typu Airbus A320 doszło w sobotę na płycie moskiewskiego lotniska Szeremietiewo. Jak poinformowały rosyjskie media, nikomu nic się nie stało.
Maszyny rosyjskich linii Aerofłot zderzyły się skrzydłami podczas kołowania. Na pokładzie samolotu, który przyleciał z Kaliningradu, było ponad 150 osób. W drugim samolocie nie było pasażerów.
We wtorek w Alpach francuskich uległ katastrofie Airbus A320 niemieckich linii Germanwings. Zginęło 150 osób. O celowe rozbicie maszyny podejrzewany jest drugi pilot.
pap
Komentarze
Polecamy Życzyn. Akt dywersji
Wiadomości
Posłowie ze speckomisji zapoznają się w środę z informacją ABW o uszkodzeniu infrastruktury kolejowej
Europosłanka KO zarzuca innym sianie dezinformacji o sabotażu i pociągach. Sama jednak szerzy "fake newsy"
Najnowsze
Europosłanka KO zarzuca innym sianie dezinformacji o sabotażu i pociągach. Sama jednak szerzy "fake newsy"
Nowa twarz na czele Forum Młodych PiS. Decyzję podjął sam prezes Kaczyński
Rutkowscy wyprawili huczne 12. urodziny syna. Prezent? Wycieczka do Bangkoku!