Katastrofa samolotu Malaysia Airlines. Pilot celowo rozbił maszynę?

Kapitan zaginionego w marcu 2014 roku samolotu należącego do Malaysia Airlines miesiąc przed katastrofą ćwiczył na prywatnym symulatorze lotów rozbicie maszyny w Oceanie Indyjskim – wynika z raportu, do którego dotarł amerykański magazyn "New York".
Według nieoficjalnych informacji pilot miał ćwiczyć trasy, które przewidywały lot nad oceanem aż do wyczerpania paliwa. Ponadto żona pilota przyznała, że trzy tygodnie przed katastrofą rozstała się z mężem. Zdaniem magazynu te informacje mogą świadczyć o tym, że pilot celowo rozbił maszynę.
Boeing 777 o numerze lotu MH370 zaginął w marcu 2014 roku z 239 osobami na pokładzie. Leciał z Kuala Lumpur do Pekinu. Do dziś nie udało się ustalić, co stało się z maszyną. Nie znaleziono też żadnego ciała.
Polecamy Polityczna Kawa
Wiadomości
Oni wciąż nic nie mogą! Sikorski udaje, że sprawa reparacji jest "beznadziejna", a przy tym manipuluje
Michalina Manios potwierdza związek z byłym politykiem: „Nasza relacja opiera się na wspólnych wartościach”
Najnowsze

Niemcy przyznają: odpowiedzialność za zbrodnie nie ulega przedawnieniu

Bryłka i Balt w Republice o reparacjach i niemieckiej polityce historycznej

PILNE: wielki pożar w Bełżycach pod Lublinem – 120 strażaków walczy z żywiołem na wysypisku
