Jakubiak: na obchodach Dnia Niepodległości powinien być Tusk, on za to bierze pieniądze!
"Gdyby tak było, że Tusk reprezentuje cały naród, to wczoraj byłby na obchodach Święta Niepodległości pod Grobem Nieznanego Żołnierza. On wybrał sobie jakiś planowy zabieg, żeby tylko nie być. Ma problem z tym ewidentny. Ja uważam, że to jest dla narodu polskiego potwarz. On powinien tam być, bo za to pieniądze bierze." - mówi Marek Jakubiak. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Jak Trzaskowski zignorował patologię w Szpitalu Południowym
Co powinno zrobić Ministerstwo Zdrowia by zmniejszyć kolejki do specjalistów w szpitalach?
Kłamstwa o kremach z filtrem przyciągają na TikToku więcej osób niż rzetelne treści