Jakubiak: na obchodach Dnia Niepodległości powinien być Tusk, on za to bierze pieniądze!
"Gdyby tak było, że Tusk reprezentuje cały naród, to wczoraj byłby na obchodach Święta Niepodległości pod Grobem Nieznanego Żołnierza. On wybrał sobie jakiś planowy zabieg, żeby tylko nie być. Ma problem z tym ewidentny. Ja uważam, że to jest dla narodu polskiego potwarz. On powinien tam być, bo za to pieniądze bierze." - mówi Marek Jakubiak. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Zełenski zapowiada stworzenie "Panteonu Narodowego" Ukrainy: "Nikt nie będzie nam mówił, jakich bohaterów szanować"
Karambol na S3. Cztery auta zderzyły się pod Pyrzycami, droga w kierunku Szczecina zablokowana
UWAGA pasażerowie! Ruch pociągów na odcinku Modlin-Legionowo wstrzymany