Jakubiak: na obchodach Dnia Niepodległości powinien być Tusk, on za to bierze pieniądze!
"Gdyby tak było, że Tusk reprezentuje cały naród, to wczoraj byłby na obchodach Święta Niepodległości pod Grobem Nieznanego Żołnierza. On wybrał sobie jakiś planowy zabieg, żeby tylko nie być. Ma problem z tym ewidentny. Ja uważam, że to jest dla narodu polskiego potwarz. On powinien tam być, bo za to pieniądze bierze." - mówi Marek Jakubiak. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Gliński alarmuje ws. działań Cienkowskiej: likwidują Instytut Dziedzictwa Solidarności
Matecki o „niezależności” audytora w swojej sprawie: To wygląda jak polityczne zlecenie
Zełenski nie przyjedzie do Gdańska. Przydacz: wystawił Tuska na pośmiewisko