Przejdź do treści
11:42 PILNE: Jacek Dobrzyński, rzecznik prasowy ministra-koordynatora służb specjalnych Tomasza Siemoniaka był członkiem Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej (ORMO), należał także do komunistycznego Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej (ZSMP)
11:38 W listopadzie odnotowano największy od roku jednorazowy spadek liczby ogłoszeń o pracę - wynika z wtorkowego Barometru Ofert Pracy. Jak dodano, liczba ofert wzrosła w trzech województwach, ale skala tych wzrostów „była znikoma”
10:40 Kolejny atak na Zbigniewa Ziobrę. Paszport polityka prawicy został unieważniony decyzją wojewody mazowieckiego na wniosek Prokuratury Krajowej
10:20 W 2024 r. wzrosła zarówno liczba wiernych uczestniczących w niedzielnej mszy św. (29,6 proc.), jak i przystępujących do Komunii św. (14,6 proc.) – wynika z Rocznika Statystycznego Kościoła Katolickiego w Polsce
9:35 PILNE: ABW zatrzymała studenta KUL podejrzewanego o przygotowywanie masowego zamachu na jednym z jarmarków świątecznych. Celem przestępstwa było zastraszenie wielu osób, a także wsparcie Państwa Islamskiego
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Poznań zaprasza na spotkanie z europosłem Patrykiem Jakim, 20 grudnia, godz. 17:00, Andersia Hotel pl. Władysława Andersa 3, Poznań
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Kalisz zaprasza na spotkanie z europosłem Patrykiem Jakim. 21 grudnia, godz. 17:00, Sala konferencyjna przy hotelu Hampton by Hilton, ul. Chopina 9, Kalisz
NBP Nowa publikacja NBP: „Polski złoty i niezależność Narodowego Banku Polskiego jako fundamenty rozwoju gospodarczego" – książka prof. Adama Glapińskiego, Prezesa NBP. Wersja elektroniczna dostępna bezpłatnie na nbp.pl
NBP Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: Przyjęcie euro katastrofalnie spowolni rozwój gospodarczy Polski

Harvey Weinstein został aresztowany. Droga od producenta Hollywood do przestępcy

Źródło: Flicr/Trending News

Amerykański producent filmowy został aresztowany. 25 maja zatrzymania dokonała nowojorska policja. Mężczyzna jest oskarżony o molestowanie, gwałcenie i szantażowanie wielu kobiet.

W piątek, 25 maja, producent został aresztowany. Nie ma na ten moment oficjalnych oświadczeń nowojorskiej prokuratury. Jak podaje CNN, producent odpowie za gwałt na aktorce Lucii Evans. Na Twitterze są już pierwsze nagrania z momentu, w którym sam oddał się w ręce policji.

JUST IN: Weinstein turns himself into police https://t.co/9CO2hvCSlX

— Meg Wagner (@megwagner) 25 maja 2018

Nie wiadomo jeszcze, czy Weinstein odpowie za molestowanie pozostałych kobiet. Ponad 80 opowiedziało o tym, że zostały skrzywdzone przez producenta, jednak tylko kilka złożyło doniesienia o popełnieniu przestępstwa.

W pewnym momencie aktorki odważyły się wyznać traumatyczne przeżycia. Jak Uma Thurman:

– To było jak uderzenie kijem w głowę. Popchnął mnie na ziemię. Próbował się na mnie położyć. Próbował się przede mną obnażyć. Robił te wszystkie nieprzyjemne rzeczy – mówiła.

Czy mężczyznę dosięgnie sprawiedliwość za te wszystkie okropne czyny?

wp.pl

Wiadomości

Granice przekroczone? Paszport Ziobry cofnięty. Opozycja mówi: to polowanie!

Żona posła PiS ograniczyła aktywność w social mediach. Chodzi o zdrowie Łukasza Schreibera

Ranking dłużników: Śląskie w czołówce, Podkarpacie najsolidniejsze

Nowy stadion Ruchu Chorzów coraz bliżej! Miasto pokazuje koncepcję i szykuje przetarg

Wewnętrzne tarcia w PiS. Zyska: to nie powinno wyjść do mediów

SZOKUJĄCA informacja! Rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych należał do ORMO

Historyczna zmiana: Połowa pierwszoklasistów nie mówi po niemiecku

Odebrali Ziobrze paszport. Jaki będzie kolejny etap ataku na polityka?

Atak na szefa BBN. Morawiecki: To nie może zostać bez odpowiedzi

Joanna Kurska ostro o Paulinie Smaszcz: „Jest to żałosna kobieta”

ATP reaguje na ekstremalne upały. Zmiany w od nowego sezonu!

Motyka uderza w Brauna i jego środowisko: to OSZOŁOMY!

Akcja ABW. Student miał planować zamach terrorystyczny

Sondaż: 48,6 proc. osób przeciw wprowadzeniu opłat w ochronie zdrowia

Pogrzeb Agnieszki Maciąg. Wzruszające pożegnanie modelki i pisarki

Najnowsze

Granice przekroczone? Paszport Ziobry cofnięty. Opozycja mówi: to polowanie!

Wewnętrzne tarcia w PiS. Zyska: to nie powinno wyjść do mediów

SZOKUJĄCA informacja! Rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych należał do ORMO

klasa w austriackiej szkole

Historyczna zmiana: Połowa pierwszoklasistów nie mówi po niemiecku

Odebrali Ziobrze paszport. Jaki będzie kolejny etap ataku na polityka?

Żona posła PiS ograniczyła aktywność w social mediach. Chodzi o zdrowie Łukasza Schreibera

Ranking dłużników: Śląskie w czołówce, Podkarpacie najsolidniejsze

Nowy stadion Ruchu Chorzów coraz bliżej! Miasto pokazuje koncepcję i szykuje przetarg