„GPC”: ISIS chce wytruć Europę bronią chemiczną!?

Brytyjskie władze ostrzegają, że Państwo Islamskie ma plany wykorzystania na szeroką skalę broni chemicznej do serii ataków w Europie. O sprawie informował brytyjski minister ds. bezpieczeństwa narodowego, Ben Wallace.
„Gazeta Polska Codziennie” informuje dziś o słowach, jakie w rozmowie z „The Sunday Times” powiedział brytyjski minister ds. bezpieczeństwa narodowego, Ben Wallace. - Członkowie tzw. Państwa Islamskiego nie mają żadnych skrupułów przed stosowaniem broni chemicznej wobec ludzi i gdyby mogli, wykorzystaliby ją również tutaj – powiedział minister i dodał, że Państwu Islamskiemu zależy na przeprowadzaniu ataków mających spowodować jak największą liczbę ofiar.
- Władze Maroka rozbiły niedawno komórkę ekstremistów, którzy zajmowali się bronią chemiczną. Odzyskano substancje chemiczne oraz duży zapas nawozu, które można użyć do produkcji domowej roboty materiałów wybuchowych i stworzenia zabójczej trucizny – dodał Wallace.
Choć służby w Wielkiej Brytanii nie mają informacji o planach użycia przez ISIS broni chemicznej, to wszyscy funkcjonariusze muszą przejść szkolenie na wypadek takiej możliwości.
Więcej o sprawie przeczytają Państwo w dzisiejszym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie”.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Bodnar miał domagać się siłowego wejścia do Sądu Najwyższego. "Nie wiemy jakie są losy tego polecania"
Szczucki: koalicja Tuska jest przerażona,ich projekt oddania władzy Tuskowi nie może być realizowany
Ogólnokrajowa konferencja „Forum Pracownika i Pracodawcy” już za nami. Przed nami czas na poznanie jej dorobku
Morawiecki: rząd nie kontroluje polskich granic, codziennie okłamują Polaków, musimy to zatrzymać [WIDEO]
Najnowsze

Kolejna kompromitacja komisji Sroki. Wnioskują o zatrzymanie i doprowadzenie Ziobry na posiedzenie

Śląskie: Cztery osoby zatrzymane w sprawie zabójstwa sprzed pięciu lat

Szczucki: koalicja Tuska jest przerażona,ich projekt oddania władzy Tuskowi nie może być realizowany
