Francja: W bestialski sposób zabito blisko 30 koni

W tajemniczych okolicznościach zabito w ostatnim czasie już niemal 30 koni. Do morderstw doszło w różnych regionach Francji.
Napastnicy znęcali się nad zwierzęta ze szczególnym okrucieństwem. Odcinali im uszy, wyłupywali oczy i wytaczali krew. Wszystko to wskazuje na rytualny charakter mordów.
-Wszystkie siły są zaangażowane w to, by zakończyć ten terror — napisał na Twitterze minister rolnictwa Julien Denormandie
Barbarzyńskie akty wywołują przerażenie wśród właścicieli stadnin. Istnieje wiele teorii na temat tajemniczych morderstw. Jak na razie nie udało się jednak ustalić szczegółów, które zbliżyłyby służby do sprawców.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze

Wieczorna ewakuacja na Okęciu, "totalny chaos"

SPRAWDŹ TO!
Wróżbita Tomasz Lis już wie, co będzie się działo po zaprzysiężeniu

TYLKO U NAS
Mariusz Błaszczak (PiS): nieobecność Tuska na uroczystościach powstańczych wpisuje się w jego politykę
