Przejdź do treści
Republika Szef Kancelarii Prezydenta RP Zbigniew Bogucki będzie gościem w programie "Dzisiaj" o godzinie 20
18:36 Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski na platformie X: kluczowe jest, by Europa pozostała tak zjednoczona jak w 2022 roku, bo ta jedność wzmacnia Ukrainę i przybliża sprawiedliwy pokój
17:43 Prezydent USA Donald Trump wyraził nadzieję, że wkrótce Białoruś uwolni 1300 więźniów
16:50 Szef amerykańskiej dyplomacji Marco Rubio w wywiadzie dla telewizji ABC: w przypadku braku porozumienia pokojowego między Rosją a Ukrainą, Kreml musi liczyć się z "dodatkowymi konsekwencjami"
15:59 Rzecznik prasowy prezydenta RP Rafał Leśkiewicz: nie ma jeszcze decyzji o udziale strony polskiej w poniedziałkowym spotkaniu "koalicji chętnych"
15:35 Szefowa KE: przyjmuję z zadowoleniem propozycję Trumpa ws. gwarancji bezpieczeństwa dla Ukrainy
14:50 Włochy: Papież Leon XIV wezwał podczas spotkania z wiernymi, w niedzielę w Castel Gandolfo, do modlitwy o dobry wynik wysiłków podejmowanych na rzecz zakończenia wojen. Apelował o to, by priorytetem w negocjacjach było zawsze dobro wspólne narodów
Republika W poniedziałek (18.08) o godz. 7:10 gościem Poranka Radio Republika będzie dr Rafał Leśkiewicz, rzecznik prasowy Prezydenta RP Karola Nawrockiego
Republika W poniedziałkowych rozmowach (18.08) w Radiu Republika o godz. 6:19 - Marek Formela i o godz. 6:36 - Filip Memches, z tygodnika "Do Rzeczy"
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Otwock zaprasza na spotkanie z Tomaszem Sakiewiczem i Pawłem Piekarczykiem w środę, 20 sierpnia, o godz. 18:00 w sali widowiskowej Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury, ul. J. Poniatowskiego 10 w Otwocku
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Częstochowa zaprasza do składania podpisów pod wnioskiem o referendum ws. nielegalnej migracji przez cały sierpień od 12-tej do 17-tej pod Jasną Górą przy wjeździe na parking od ul.Klasztornej
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Festiwal rockowy „Rock am Ring” będzie kontynuowany!

Źródło: Media

Organizatorzy niemieckiego festiwalu muzycznego "ROCK am RING" poinformowali w piątek, że przerywają festiwal z powodu zagrożenia terrorystycznego. Policja w Koblencji poinformowała dziś, że festiwal będzie kontynuowany.

"Rock am Ring" to popularny festiwal rockowy odbywający się w Nuerburgu (Nadrenia-Palatynat).

Wczoraj wieczorem festiwal został przerwany z powodu zagrożenia terrorystycznego.Policja rozkazała tysiącom gości opuścić teren festiwalu. Z głośników nadawany był komunikat: "Z powodu sytuacji zagrożenia terrorystycznego festiwal zostaje na dzisiaj przerwany. Mamy nadzieję, że jutro można będzie kontynuować. Prosimy, udajcie się do wyjść".

Die Polizei hat uns vorsorglich angewiesen, das Festival zu vorläufig zu unterbrechen. Bitte begebt euch ruhig in Richtung Campingplätze. pic.twitter.com/ubCIlMbb9t

— Rock-am-Ring (@rockamring) 2 czerwca 2017

 

 

Twitter.com, TVP Info

Wiadomości

Gościem programu "Dzisiaj" o godzinie 20 będzie Zbigniew Bogucki

Próba dyskredytacji S. Cenckiewicza przez rząd Tuska

Gościem Poranka Radia Republika w poniedziałek o godz. 7:10 będzie dr Rafał Leśkiewicz

Nawrocki przy stole negocjacyjnym. Tusk znów poza grą

Dworczyk: Rząd Donalda Tuska zajmuje się atakami na prezydenta i opozycję

Dr Kida o Clifford Chance: niejasne tłumaczenie kancelarii nagradzanej w Rosji

Turniej WTA w Cincinnati. Świątek zagra z Rybakiną o finał

Cieplucha: kancelaria Clifford Chance posłużyła do przejęcia mediów publicznych!

Prezydent Karol Nawrocki: Będę nas prowadził do jasnego celu, jakim jest silna Polska

Błędy w segregacji odpadów mogą nas słono kosztować

Szefowa Komisji Europejskiej: Granic międzynarodowych nie można zmieniać siłą

Mimo formalnych zakazów rosyjska propaganda szaleje w Europie

Matecki do Wielowieyskiej: Ustrój autorytarny wsadzający niewinne osoby do więzień mamy już dzisiaj

Prezydent w Godziszowie Trzecim: Uważam, że możemy marzyć o rzeczach wielkich

Niedzielne przesłanie Leona XIV: nieśmy światu nie broń, a ogień miłości

Najnowsze

Gościem programu "Dzisiaj" o godzinie 20 będzie Zbigniew Bogucki

Dworczyk: Rząd Donalda Tuska zajmuje się atakami na prezydenta i opozycję

Dr Kida o Clifford Chance: niejasne tłumaczenie kancelarii nagradzanej w Rosji

Turniej WTA w Cincinnati. Świątek zagra z Rybakiną o finał

Cieplucha: kancelaria Clifford Chance posłużyła do przejęcia mediów publicznych!

Próba dyskredytacji S. Cenckiewicza przez rząd Tuska

Gościem Poranka Radia Republika w poniedziałek o godz. 7:10 będzie dr Rafał Leśkiewicz

Nawrocki przy stole negocjacyjnym. Tusk znów poza grą