Emmanuel Macron na targach motoryzacyjnych. Dobrze się bawi i obiecuje
„Premia ekologiczna” zostanie zwiększona do 7 tys. euro dla połowy gospodarstw domowych kupujących samochód elektryczny, zapowiedział prezydent Francji w opublikowanym dziś wywiadzie dla dziennika „Les Echos”. Zaapelował też o patriotyzm gospodarczy, czyli kupowanie aut wyprodukowanych w Europie. Dziś bierze udział w wystawie „Mondial de l\'Auto” w Paryżu.
/rozszerzymy
PAP
Komentarze
Najnowsze
Zielona Góra: awantura z politykami KO o imigrantów, mieszkańcy zdecydowanie zaprotestowali!
SPRAWDŹ TO!
Giertych przekroczył granicę! Tak skomentował relację prezydenta Nawrockiego
Bogucki ostro do Giertycha: ma pan galopujące rojenia