Emily Ratajkowski urodziła. „Płeć poznam, jak będzie miało 18 lat”
Supermodelka Emily Ratajkowski urodziła dziecko. Jak na modelkę przystało, zrobiła to na Instagramie. Gratulacje (tą samą drogą) otrzymała m.in. od Kim Kardashian i Heidi Klum.
Dziecko (przynajmniej tymczasowo) nazywa się Sylvester Apollo Bear. Można więc zakładać, że to chłopiec. Rodzice jednak postanowili, że będzie ono wychowywane w „domu neutralnym pod względem płci”.
Emily Ratajkowski jest w związku z Sebastianem Bear-McClardem, 31-letnim aktorem i producentem filmowym. Nie wiadomo, jak długo się znają. Zostali przyłapani w 2018 r. na randce w Los Angeles. Dwa tygodnie później wzięli potajemny ślub.
Najnowsze
Człowiek powiązany z ludźmi Putina trafił do spółki Instytutu Pileckiego
Wiadomo, z kim zagrają polskie drużyny w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych
Prokuratura reaguje na słowa Dody. Jest odpowiedź na zarzuty wokalistki
SPRAWDŹ TO!