Przejdź do treści
17:43 Śląskie: Woda w Bestwinie nadal nie nadaje się do spożycia
16:47 Mazowieckie: Prokuratura poinformowała o rozpoczęciu oględzin budynku po pożarze w Ząbkach
16:13 Gdańsk: Zakończyły się działania służb związane z uszkodzonym gazociągiem na Westerplatte
15:45 UE: Grupa europosłów apeluje o czasowe zawieszenia wjazdu obywateli z wybranych państw trzecich
14:51 Policja po pożarze w Ząbkach: mieszkańcy dolnych kondygnacji będą mogli wejść do swoich mieszkań
14:38 Zachodniopomorskie: Wypadek na DK26 w rejonie Chojny. Droga zablokowana
14:19 Egipt anulował umowę z Rosją na dostawę myśliwców Su-35 z powodu przestarzałego radaru, podatnego na ataki elektronicznego zestawu bojowego i nieefektywnych silników, w które wyposażono samoloty
13:32 W Niemczech spadła w pierwszym półroczu 2025 roku liczba złożonych wniosków o azyl. W UE przoduje Hiszpania, a tuż za nią plasuje się Francja
13:18 IMGW: w sobotę najcieplej będzie na zachodzie, tam temperatura wyniesie do 30 st. C. W niedzielę upały obejmą prawie cały kraj, z wyjątkiem północy. Na południowym wschodzie termometry wskażą do 32 st. C
Wydarzenie Od poniedziałku 7.07 do piątku 11.07 od godz. 11.00 do 19.00 w Piotrkowie Trybunalskim przed Galerią Handlową przy ul. Słowackiego zbiórka podpisów poparcia referendum w sprawie odwołania Prezydenta i Rady Miasta i sprzeciwu wobec nielegalnej migracji!
Wydarzenie Klub Gazety Polskiej w Piotrkowie Trybunalskim Zaprasza 6.07 (niedziela) o godz. 19.00 na Rynek Trybunalski na plenerowe spotkanie z europosłem Dominikiem Tarczynskim! 
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Egipskie ciemności nawiedziły Amerykę Południową! Prądu może nie mieć... nawet 50 milionów ludzi!

Źródło: pixabay.com

W Ameryce Południowej nastąpiła poważna awaria prądu. Energii pozbawienia są mieszkańcy Argentyny i Urugwaju. Problemy występują również w reszcie krajów ościennych.

O awarii poinformował argentyński dostawca Edesur. Ogromna awaria systemów sieci elektrycznej pozbawiła Argentynę i Urugwaj prądu - napisano na Twitterze.

Una falla masiva en el sistema de interconexión eléctrica dejó sin energía a toda la Argentina y Uruguay. Ampliaremos con más información. #SinLuz #CortedeLuz

— Edesur Argentina (@OficialEdesur) 16 czerwca 2019

Gigantesco apagón en la Argentina: la Ciudad, la Provincia de Buenos Aires y Santa Fe se quedaron a oscuras https://t.co/nSOEYiQ5gg pic.twitter.com/gBlDCfDWI5

— TN - Todo Noticias (@todonoticias) 16 czerwca 2019

 

W niektórych częściach Argentyny odbywają się dziś wybory lokalne.

Apagón. Votar a oscuras. #rosario. #Elecciones2019 pic.twitter.com/YF5T4Vb4JG

— DARIOLOPREITE (@DARIOLOPREITE) 16 czerwca 2019

 

Argentynę i Urugwaj zamieszkuję łącznie blisko 50 milionów ludzi. Z najnowszych informacji wynika, że problem braku prądu dotyczy wszystkich.

 

Desde Ramos Mejia hacia el oeste #sinluz tremendo apagón pic.twitter.com/LEM32EYOFa

— Carla (@lostaholica) 16 czerwca 2019
rmf24.pl, Twitter

Wiadomości

Brudziński: Państwo Tuska abdykowało. Obywatele muszą bronić Polskich granic

Jaka przyszłość czeka Tuska? Ten sondaż mówi jasno: DYMISJA!

Trzy medale Polek w Caorle w kategorii U20

TRZEBA ZOBACZYĆ!

HIT! Obrońcy granic używają dronów. Policja informuje o... ograniczeniach!

Mazurek i Rokita ostro o Tusku. Stanowski zgasił Lisa. Odlot Wcisło i Sikorskiego

David Beckham napisał do żony poruszające słowa. Wszystko z okazji ich 26 rocznicy ślubu.

Kair anulował umowę z Rosją na Su-35. Co było powodem?

HIT DNIA

Lis wciąż bije w Hołownię. Tylko wczoraj opublikował kilkadziesiąt wpisów!

Mrowińska: Wielu polityków Koalicji jest rozczarowanych, widząc katastrofę naszego państwa.

Prezes Fundacji Małych Stópek odznaczony przez prezydenta Złotym Krzyżem Zasługi. "Odznaczenie, odznaczeniem, ale pamiętajcie, że potrzebujemy pieluch"

PILNE: Uszkodzeniu uległ gazociąg na terminalu promowym w Gdańsku

Bodnar w panice, w Brukseli huczy od doniesień o prześladowaniach opozycji

Rewolwer: Trzecia Droga na rozdrożu. Hołownia marszałkiem bez klubu?

Giertych z kolejną paranoją. Wierzy w to, że KO zdobędzie samodzielną władzę, zapewnia, że nie nienawidzi PiS-u

Łukasz Brodzik: Tusk boi się zmiany

Najnowsze

Brudziński: Państwo Tuska abdykowało. Obywatele muszą bronić Polskich granic

Mazurek i Rokita ostro o Tusku. Stanowski zgasił Lisa. Odlot Wcisło i Sikorskiego

David Beckham napisał do żony poruszające słowa. Wszystko z okazji ich 26 rocznicy ślubu.

Kair anulował umowę z Rosją na Su-35. Co było powodem?

HIT DNIA

Lis wciąż bije w Hołownię. Tylko wczoraj opublikował kilkadziesiąt wpisów!

Jaka przyszłość czeka Tuska? Ten sondaż mówi jasno: DYMISJA!

Trzy medale Polek w Caorle w kategorii U20

TRZEBA ZOBACZYĆ!

HIT! Obrońcy granic używają dronów. Policja informuje o... ograniczeniach!