Dramat nastolatka w Hiszpanii. Wciągnął go filtr na basenie

14-letni chłopak jest w stanie krytycznym i walczy o życie, po tym jak został wessany przez filtr na basenie w Walencji w Hiszpanii. Chłopiec znajduje się w stanie krytycznym.
Tragiczny wypadek miał miejsce po zakończenia zajęć nastolatka na basenie. Chłopiec pozostał w wodzie z innymi dziećmi, z którymi wspólnie wymyślali zabawy. Jedną z nich było zdejmowanie osłonek z odpływów na dnie zbiornika i odsłanianie pomp zasysających wodę do urządzeń filtrujących.
Finał zabawy był niestety tragiczny. Odsłonięta pompa wciągnęła nastolatka i uniemożliwiła mu odpłynięcie. Chłopca starał się wyciągnąć ratownik, jednak jego organy wewnętrzne zostały już uszkodzone. Po wyjęciu nastolatka z wody, natychmiast trafił on do szpitala na oddział intensywnej terapii. Jego stan jest krytyczny.
Polecamy Poranek Radia Republika
Wiadomości
Niemieckie media pesymityczne: Tusk jak "kulawa kaczka", "nie jest pewne, czy jego rząd przetrwa do 2027 roku"
Kaczyński o zwycięskiej kampanii Nawrockiego: mówiłem - "czekajmy na 11" i ta 11 przyniosła nam dobre wyniki
Najnowsze

Morawiecki u Gójskiej: „Wara od dzieci!”. Były premier ostro o hejcie i bezradności rządu

Kaczyński o zwycięskiej kampanii Nawrockiego: mówiłem - "czekajmy na 11" i ta 11 przyniosła nam dobre wyniki

Trafił w sedno polityki PO, mówiąc "cóż szkodzi obiecać". Jest reakcja KO, ale też internautów
