Dramat na morzu! Nie żyje 26 osób

Co najmniej 26 rybaków poniosło śmierć w rezultacie zatonięcia u wschodnich wybrzeży Hondurasu trawlera przystosowanego do połowu krabów. 47 osób udało się uratować - poinformował w środę rzecznik sił zbrojnych tego kraju.
Do katastrofy doszło w złych warunkach pogodowych w pobliżu wyspy Cayo Gorda. Uratowanych i zwłoki ofiar przetransportowano do stolicy departamentu Puerto Lempira.
Jak powiedział rzecznik, kapitan Jose Meza, statek "Wallie" wypłynął na Morze Karaibskie z portu Gracias a Dios na połowy krabów. Na początku lipca rozpoczął się sezon połowów tych skorupiaków, który potrwa do końca lutego.
Jednostka z nieustalonego jeszcze powodu przewróciła się do góry dnem i zatonęła.
26 persons dead, 47 rescued after fishing boat capsized in Honduras https://t.co/V1Lbxz46QJ pic.twitter.com/lCmS9hDSsb
— TVC News (@tvcnewsng) 4 lipca 2019
"At least 26 people dead as fishing boat sinks in the Caribbean off Honduras" https://t.co/WdPtY0LqR6
— Anna (@SageAine1) 4 lipca 2019
#ÚltimaHora Al menos 26 muertos y 47 sobrevivientes en Naufragio en Gracias a Dios, confirman las Fuerzas Armadas de Honduras. Más detalles aquí https://t.co/pUQx4k46Gp pic.twitter.com/nvXhlAJZIl
— Televicentro HN (@televicentrohn) 3 lipca 2019
Polecamy Sejm na Żywo
Wiadomości
Siedlisko zwyrodnialców nie istnieje. Zlikwidowano jedną z największych platform pedofilskich na świecie
Ziobro reaguje na słowa prezesa NRA. "Niech Pan wraca tam, gdzie razem z Giertychem tkwi Pan od dawna i to po same uszy"
Przemysław Czarnek: to, jak traktuje się ludzi, to jest sadyzm. Po zmianie władzy, Giertycha znajdziemy nawet we Włoszech
Prof. Cenckiewicz: kontrwywiad ABW pozyskał realne dowody na ruską ingerencję w proces wyborczy w roku 2023
Najnowsze

Ziobro reaguje na słowa prezesa NRA. "Niech Pan wraca tam, gdzie razem z Giertychem tkwi Pan od dawna i to po same uszy"

Przemysław Czarnek: to, jak traktuje się ludzi, to jest sadyzm. Po zmianie władzy, Giertycha znajdziemy nawet we Włoszech

Kard. Bergoglio po śmierci Jana Pawła II: był spójny, nigdy nie uchylał się od odpowiedzialności

Żarty się skończyły? OKO.press teatralnie zamyka portal na jeden dzień