Donald i Melania Trump z koronawirusem. "Razem to przetrwamy"
Prezydent USA Donald Trump poinformował na Twitterze, że ma pozytywny wynik testu na koronawirusa. „Razem to przetrwamy” – napisał. Zakażenie potwierdzono też u jego żony Melanii.
Hope Hicks, jedna z najbliższych doradczyń Donalda Trumpa, uzyskała pozytywny wynik testu na koronawirusa. Mogła mieć kontakt z prezydentem. Podróżowała z nim na wtorkową debatę z Joem Bidenem - przekazała stacja ABC News. Prezydent wraz z Pierwszą Damą trafili na kwarantannę.
Przypomnijmy, że Hicks, która w administracji prezydenta pełni rolę doradcy i należy do ścisłej, najbliższej grupy doradców prezydenta, uzyskała pozytywny wynik testu na COVID-19 w tym tygodniu. Wcześniej podróżowała razem z prezydentem na pokładzie Air Force One na i z debaty. Hope Hicks była z nim również w Marine One, helikopterze Donalda Trumpa, gdy ten opuszczał Biały Dom, aby udać się do bazy Andrews. Widziano ją idącą do helikoptera z innymi czołowymi doradcami prezydenta, takimi jak Stephen Miller, Dan Scavino i Jared Kushner. Żaden z nich nie nosił masek.
Wcześniej Trump informował, że poddał się wraz z żoną testowi na koronawirusa.
Kilka godzin temu amerykański przywódca pisał, że test na Covid-19 dał pozytywny rezultat u jego doradczyni Hope Hicks. Przebywała ona na pokładzie samolotu Air Force One, gdy prezydent zmierzał na wtorkową debatę do Cleveland w Ohio oraz na środowy wiec w Minnesocie.
Tonight, @FLOTUS and I tested positive for COVID-19. We will begin our quarantine and recovery process immediately. We will get through this TOGETHER!
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) October 2, 2020
Hope Hicks, who has been working so hard without even taking a small break, has just tested positive for Covid 19. Terrible! The First Lady and I are waiting for our test results. In the meantime, we will begin our quarantine process!
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) October 2, 2020
Polecamy Wysokie Napięcie
Wiadomości
Najnowsze
Skolim o Dodzie: „Raz aferka, raz ratowanie psów”. Padły mocne słowa
"Ponownie stały się celem aktów barbarzyństwa". IPN reaguje na zbezczeszczenie krzyży na Kopcu Powstania Warszawskiego
Ciekawe jak ludzie Tuska to odkręcą? Raport Romanowskiego opublikowała prestiżowa uczelnia z USA